Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

LID

Види како
Подреди по
Приказ по страна

eSystem POS - дополнителна лиценца

Овозможува поврзување на работните процеси целосно.
€150,00

eSystem POS - SERVER

Овозможува поврзување на работните процеси целосно.
€350,00

Плаќање преку Casys за nopCommerce

Приклучок за плаќање преку CaSys за интернет плаќање за nopCommerce
€100,00

eSystem CUISINE - дополнителна лиценца

Пристап од било каде во светот и поврзување на сите оддалечени локации на еден централен сервер.
€250,00

eSystem CUISINE - SERVER

Пристап од било каде во светот и поврзување на сите оддалечени локации на еден централен сервер.
€400,00

eSystem EE - дополнителна лиценца

Ефикасно, прецизно и брзо решение за вашите одлуки
€350,00
Види како
Подреди по
Приказ по страна

Filter by:

Clear All
Мин: €0,00 Макс: €2700,00
0 2700
Категории
Производители