Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

ПЛАЌАЊЕ ПРЕКУ HALKBANK ЗА NOPCOMMERCE

Датум на испорака: 1-2 дена
Производител: LID
Приклучок за плаќање преку Halkbank за интернет плаќање за nopCommerce
6.200,00 ден
Бесплатна испорака
*

Внесете го домеинот за кој ќе го користите модулот

*

Приклучок за nopCommerce за плаќање преку интернет. Овој додаток работи со Halkbank.

Приклучок за nopCommerce за плаќање преку интернет. Овој додаток работи со Halkbank.

Спецификации на производот
NopCommerce верзија 3.9; 4.0
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Спецификации на производот
NopCommerce верзија 3.9; 4.0