Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

Категорија на артикли - View Mode со спецификации за nopCommerce

Датум на испорака: 1-2 дена
Производител: LID
Приказ на групната страница - Категорија на артикли - View Mode со спецификации за nopCommerce
€35,00
Бесплатна испорака
*

Внесете го домеинот за кој ќе го користите модулот

*

Нов моод за изглед на категорија. Кај овој начин на приказ на производи се прикажани во табела и може да се видат атрибутите за спецификации за секој производ.
Една група за еден артикал со различни спецификации. Ова е еден мод на поглед кој го заменува модулот за атрибути за производ.

Нов моод за изглед на категорија. Кај овој начин на приказ на производи се прикажани во табела и може да се видат атрибутите за спецификации за секој производ.
Една група за еден артикал со различни спецификации. Ова е еден мод на поглед кој го заменува модулот за атрибути за производ.

Спецификации на производот
NopCommerce верзија 3.8; 3.9; 4.0
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Спецификации на производот
NopCommerce верзија 3.8; 3.9; 4.0
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Плаќање преку Casys за nopCommerce

Приклучок за плаќање преку CaSys за интернет плаќање за nopCommerce
€100,00