Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters
Види како
Подреди по
Приказ по страна

eSystem POS - дополнителна лиценца

Овозможува поврзување на работните процеси целосно.
€150,00

eSystem POS - SERVER

Овозможува поврзување на работните процеси целосно.
€350,00

eSystem CUISINE - дополнителна лиценца

Пристап од било каде во светот и поврзување на сите оддалечени локации на еден централен сервер.
€250,00

eSystem CUISINE - SERVER

Пристап од било каде во светот и поврзување на сите оддалечени локации на еден централен сервер.
€400,00

eSystem EE - дополнителна лиценца

Ефикасно, прецизно и брзо решение за вашите одлуки
€350,00

eSystem EE - SERVER

Ефикасно, прецизно и брзо решение за вашите одлуки
€550,00
Види како
Подреди по
Приказ по страна

Filter by:

Clear All
Мин: €150,00 Макс: €550,00
150 550
Производители